Duke u puthur në buzë, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku në momente romantike

Duke u puthur në buzë, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku në momente romantike

08:22, 21/02/2020

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tanimë janë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe lidhja e tyre e dashurisë nuk ka mbetur pa u komentuar nga mediat.

E gjithë vëmendja është tek ta dhe deklaratat që bëjnë për njëri-tjetrin.

Ditën e djeshme çifti u nisën për një udhëtim dhe Rudina sapo zbuloi se ata ndodhen në Belgjikë ku kanë vizituar një ekspozitë.

Image

Më pas artistja ka postuar një foto shumë romantike ku çifti shfaqen duke u puthur në shi.

Rudina ka treguar më herët se është e dashuruar kokë e këmbë me Markun.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco