Bleona Qereti një ‘bishe’ e vërtetë, dalin pamje nga videoklipi i saj më i ri

Bleona Qereti një ‘bishe’ e vërtetë, dalin pamje nga videoklipi i saj më i ri

23:15, 20/02/2020

Bleona Qereti do nxjerrë klipin më të ri të këngës “Haters” që u publikua në shtator të vitit të kaluar.

Bleona ka lajmëruar se publikimi i këtij klipi do lansohet në 1 mars. Përveç fotove nga xhirimi i klipit që ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Në fotografitë e reja, këngëtarja shihet shumë seksi me paruke ngjyrë rozë dhe një veshje ekstravagante që i tregon format e saj perfekte.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco