Rita Ora nuk po ndalet me FOTOT provokative

Rita Ora nuk po ndalet me FOTOT provokative

22:05, 19/02/2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në publikimin e fotografive ku shfaqet provokative.

Pas fotos në bikini, Rita tani e ka bërë një tjetër postim ku ka pozuar me sytjena transparente dhe në anën tjetër e veshur me shumë stil.

Image

View this post on Instagram

I hate shopping it’s annoying lol

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco