Valentina pozon pa rroba në pjesën e sipërme të trupit

Valentina pozon pa rroba në pjesën e sipërme të trupit

21:49, 19/02/2020

Modelja e njohur e cila është Miss, e që quhet Valentina, është shumë e kërkuar si imazh reklamues.

Ajo në Instagram ka hedhur disa fotografi ku shihet se së fundmi është bërë imazh i një marke të xhinseve, shkruan Syri Kosova.

Modelja pozoi vetëm me të brendshme dhe mirëpo, nuk e tregoi gjoksin bombastik që ka.

View this post on Instagram

@luxetokill ????????????

A post shared by CAMERON V EYRE. (@misssvalentina) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco