FOTO+18/ E tmerrshme! Pitbulli kafshon modelen e Playboy

FOTO+18/ E tmerrshme! Pitbulli kafshon modelen e Playboy

21:42, 18/02/2020

Modelja e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është shtruar në spital, pasi atë e kanë sulmuar dy qenë të llojit pitbull…. Sulmi vjen pesë viteve, pasi modelja u shërua nga virusi i ngrënies së mishit.

Parkhurst pothuajse e humbi një dorë të saj, kur dy qen të llojit pitbulli janë vërsulur asaj.

Bukuroshja bionde ishte, duke u përkujdesur për pitbullin e saj të vogël, të cilin ajo e ka quajtur Baby.

Image

Por aty është shfaqur pitbulli i saj i vjetër, Buddha, i cili ishte bërë xheloz për përkujdesjen e këlyshit të ri që modelja kishte.

Dy qentë filluan të përleshen dhe aktorja u përpjek që t’i ndante ata.

Por qentë e sulmuan, duke e kafshuar në dy duart, gjë që ka bërë që ajo të shtrohet në spital sot.

Duart e saj janë kafshuar deri në kockë, ligamentet e dorës janë të këputura dhe ajo kishte kafshime të thella në tërë krahun e saj./Express/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco