Klea Huta në pritje të ëmbël, Elgit Doda i bën një dhuratë magjepsëse

Klea Huta në pritje të ëmbël, Elgit Doda i bën një dhuratë magjepsëse

21:04, 18/02/2020

Klea Huta dhe Elgit Doda po jetojnë ditët e tyre më të bukura në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Së fundmi çifti vendosi të kurorëzojë dashurinë e tyre në martesë, para ardhjes në jetë të bebit.

Image

Klea dhe Elgiti u martuan në Marok, larg syve të publiku dhe në privatësi të plotë duke e shijuar vetëm për vete këtë moment.

Image

Këto ditë Elgiti po punon për një këngë të re e cila do të jetë dedikim për Klean. Kantautori ka postuar një video ku dëgjohet duke kënduar: “Mirëmëngjes bejb, dukesh sikur mjelmë, sytë e tu ndriçojnë, si me qenë diell”.

View this post on Instagram

@kleahuta ????

A post shared by PRØDSTAR (@elgitdoda) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco