Kim Kardashianit i del diellit përpara dhe ... e ngre njërën këmbë

Kim Kardashianit i del diellit përpara dhe ... e ngre njërën këmbë

20:48, 18/02/2020

Ndonëse është aktive në rrjetet sociale, asnjëherë nuk bëhet monotone.

Kim Kardashian kujdeset që ndjekësit e saj të kenë çfarë të shohin dita ditës, shkruan Syri.net Kosova.

Si çdo herë, edhe tani ajo ka publikuar një imazh mjaft joshës në Instagram.

pasive në skenën muzikore, por këngëtarja ka arritur të marr sërish vëmendjen e mediave rozë me imazhet e fundit.

Ajo ka realizuar një fotosesion teksa ka reklamuar linjën e saj të të brendshmeve, bukuroshja është shfaqur në bikini nude teksa joshë me format e përkryera trupore dhe me një pozë mjaft seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco