‘Çmendet’ Yeshim, po martohet me një 46-vjeçar, duken si babë e bijë

‘Çmendet’ Yeshim, po martohet me një 46-vjeçar, duken si babë e bijë

20:35, 18/02/2020

Aktorja e njohur turke, Serenay Sarikaya, e cila në Kosovë u bë e famshme me rolin e Yeshimit te seriali Lale Devri, po e vazhdon atë që e bëjnë shumë aktore turke: Martesa me burra shumë më të vjetër në moshë se ato.

Tashmë mediat turke kanë raportuar se Serenay po martohet me një 46-vjeçar, që quhet Cem Yilmaz, shkruan Syri Kosova.

Çifti së shpejti do ulen në tavolinën e kurorëzimeve.

Kujtojmë që Yilmaz ka qenë i martuar me aktoren tjetër Ahu Yagtu u divorëcua një vit pas martesës.

Nga ana tjetër, sa ishte në lidhje me Kerem Bursin, Serenay ka thënë se nuk e mendon martesën ndërsa ky vendim i tanishëm ka habitur të gjithë.

Po ashtu, vlen të përmendet se Serenay dhe Cem kanë diferencë 18-vjeçare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco