Kejvina Kthella mahnit reperin shqiptar! Shikoni çfarë i shkruan ai në postimin e fundit

Kejvina Kthella mahnit reperin shqiptar! Shikoni çfarë i shkruan ai në postimin e fundit

20:00, 18/02/2020

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të ndjekura. Ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes, pasi në llogarinë e saj në Instagram publikon foto pikante.

Në postimin e fundit, modelja ka vjedhur dhe vëmendjen e reperit Getinjo . Ai është suprizuar nga pamja e Kejvinës dhe e ka krahasuar atë me ikonën e bukrisë.

“Marilyn Monroe update”, shkruan reperi. Dhe me tĂ« vĂ«rtetĂ« modelja i afrohet look-ut tĂ« Monroe nĂ« kĂ«tĂ« foton.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco