Lyna Perez dhe të pasmet bombastike

Lyna Perez dhe të pasmet bombastike

23:51, 17/02/2020

Lyna e ka dëshmuar se latinet janë fort seksi.

Këtë gjë ajo e bëri sërish përmes një fotografie të hedhur në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Në foto shihet që në pah i ka vënë të pasmet bombastike që ka.

E tillë, padyshim që ajo dukej fort seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco