Mami më seksi në botë nxjerr gjoksin dhe këmbët

Mami më seksi në botë nxjerr gjoksin dhe këmbët

22:01, 17/02/2020

Daphne Joy akoma po vazhdon të jetë mami më seksi në botë.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku tregoi se sa joshëse është kur vishet me të zeza, shkruan Syri Kosova.

Edhe kësaj radhe, modelja nxori gjoksin bombastik që ka.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco