Të jetë kjo arsyeja që Dafina Zeqiri e mbajti të fshehtë lidhjen me Dj Geek?

Të jetë kjo arsyeja që Dafina Zeqiri e mbajti të fshehtë lidhjen me Dj Geek?

08:45, 17/02/2020

Këngëtarja e njohur DafinaZeqiri për një kohë të gjatë e mbajti lidhjen e saj të fshehtë me Dj Geek.

Por tani çifti po shijon lidhjen e tyre dhe kjo duket nga fotot e publikuara nga këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram.

Image

Por sipas "Panorama plus", arsyeja që këngëtarja nuk e ka bërë publike lidhjen e saj më herët  ishte se ajo ishte frikësuar nga dështimet e lidhjeve të mëparshme, të cilat kishin marrë fund pasi ishin bërë publike.

Tani Dafi është kokë e këmbë e dashuruar dhe i dashuri i saj është pikërisht Dj. Geek.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco