FOTO/ Rihanna shfaqet me të brendshme…

FOTO/ Rihanna shfaqet me të brendshme…

23:21, 16/02/2020

E ka prezantuar linjen e re të të brendshmeve.

Rihanna ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se e prezantoi biznesin e saj dhe dukej shumë seksi me të brendshme, shkruan Syri Kosova.

 “Bëhu i imi” janë fjalët që Rihanna ia la fotos.

Kujtojmë që një grup i konsumatorëve e kanë akuzuar këngëtaren për mashtrim pasi pretendonin se linja e të brendshmeve Savage x Fenty “përfshinë konsumatorët në tarifa mujore të padëshiruar”.

Kompania e ka kundërshtuar këtë akuzë.

View this post on Instagram

Be mine, bih. #XXSavageX

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco