Silva Gunbardhi: Nga dashuria e madhe për vjehrrën i bleva një krevat dopio

Silva Gunbardhi: Nga dashuria e madhe për vjehrrën i bleva një krevat dopio

22:21, 16/02/2020

KĂ«ngĂ«tarja e njohur e muzikĂ«s folklorike, Silva Gunbardhi ka qenĂ« ditĂ«n e sotme e ftuar nĂ« programin ‘E diell’ ku i Ă«shtĂ« pĂ«rgjigjur njĂ« sĂ«rĂ« pyetjesh rreth jetĂ«s private, gazetarit Ervin Kurti.

Teksa Kurti e ka pyetur se çfarë marrëdhënie gëzon me vjehrrën e saj, Silva ka treguar se shkon shumë mirë më të. Më tej Gunbardhi ka treguar se dhurata që i ka bërë vjehrrës të cilën e ka pëlqyer më shumë ka qenë një krevat dopio. Kjo përgjigje është duartrokitur nga të gjithë të pranishmit në studio.

MĂ« tej ajo ka rrĂ«fyer dhe porositĂ« e para qĂ« bashkĂ«shorti i saj, Dafi i dha para se tĂ« vizitonin familjen e tij nĂ« dimĂ«r. “Mos mĂ« bĂ«rtit para njerĂ«zve dhe mos mĂ« puth”, ka qenĂ« porosia e kĂ«ngĂ«tarit pĂ«r partneren e tij.

Me tej ajo ka ngritur nĂ« kĂ«mbĂ« publikun e ‘E diell’ duke performuar njĂ« kolazh veriu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco