FOTO HOT/ Linda Halimi surprizon bashkëshortin me të brendshme të kuqe

FOTO HOT/ Linda Halimi surprizon bashkëshortin me të brendshme të kuqe

23:13, 15/02/2020

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi prej vitesh jeton në SHBA me bashkëshortin e saj Davon Edwards. Çifti vitin e kaluar u bënë prindër dhe tani janë të pëmbushur. 

Linda nuk harron t'ja shprehë shpesh dashurinë bashkëshortit në rrjete sociale dhe në ditën e Shën Valentinit i ka bërë atij një surprizë.

Këngëtarja ka postuar një foto ku shfaqet shumë seksi e veshur me të brendshme të kuqe dhe shkruan se po pret që bashkëshorti të vijë në shtëpi për surprizën.

Për Lindën dhe trupin e saj të palestruar e në super formë nuk kanë munguar komplimentat e shumta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco