FOTO/ Ylli televiziv dhuron spektakël në Dubai me bikini mikroskopike

FOTO/ Ylli televiziv dhuron spektakël në Dubai me bikini mikroskopike

20:24, 15/02/2020

Ylli televiziv britanik, Chloe Ferry, ka dhuruar spektakël me bikinit e saj mikroskopike në plazhet e Dubait.

24-vjeçarja e veshur me një palë rroba banje ngjyrë portokalli shumë të vogla, ka zbuluar më shumë seç duhet nga format e saj trupore.

Gjithashtu vihen re edhe tatuazhet e shumta që ajo ka të gdhendur në trup, si dhe një pirsing që ka në kërthizë.

Ndërkohë gjatë këtyre pushimeve, 24-vjeçarja ka shëtitur edhe me një jaht luksoz, duke shijuar rrezet e diellit dhe bukuritë e Dubait.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco