Rrëfehet Egla Harxhi: Jam aseksuale, e kundërta e asaj që keni parë në televizion

Rrëfehet Egla Harxhi: Jam aseksuale, e kundërta e asaj që keni parë në televizion

18:17, 15/02/2020

Këtë të shtunë, në emisionin “Pop Culture, në moderimin dhe autorësinë e Dojna Memës, ka qenë e ftuar Egla Harxhi.

Egla është përfolur për marrëdhënien treshe, por kohët e fundit ajo ka zbuluar se është një nënë beqare, duke i dhënë njëherë e mirë fund marrëdhënies së saj.

Sot, Egla ka rrëfyer në rubrikën “Një Ditë me Dojnën” përjetimin si nënë beqare dhe se çfarë po ndodh me jetën e saj sentimentale. Dojna e ka pyetur se nëse do ti rikthehej një marrëdhënie treshe, për të cilën Egla ka vendosur të flasë pa doreza dhe tu jap fund të gjitha aludimeve.

“Sot kam përshtypjen që nuk do ti rikthehesha asnjëlloj raporti, shoqja ime e ngushtë para pak kohësh më tha: o zemra nuk ka mundësi, ne përpiqemi të mbajmë atë imazhin e drejtë dhe ti nga ajo që je shfaqur je komplet e kundërta në realitet dhe në fakt unë jam komplet e kundërta e asaj që është transmetuar në televizion nuk kam lidhje fare“, ka thënë Egla duke hedhur gjithçka poshtë.

Më tej, Egla ka rrëfyer se nuk ka një partner të ri në krah dhe në rrugën që ka nisur nuk do të ketë një të tillë.

“Në princip jam një person shumë aseksual, që të më interesoj diçka duhet të luajë shumë me lojën e mëndjes. Imazhet që promovohen sot dhe idetë që krijohen sot për seksin dhe marrëdhëniet është komplet virtuale. Ajo që sheh ti e merr për të mirëqenë në fakt nuk është fare ashtu. Imazhi është një mashtrim i madh”– ka përfunduar Egla duke na lënë shumë të habitur me këtë përgjigje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco