Horoskopi i Shën Valentinit sipas Meri Shehut: Kjo shenjë do ta ketë perfekte ditën e dashurisë

Horoskopi i Shën Valentinit sipas Meri Shehut: Kjo shenjë do ta ketë perfekte ditën e dashurisë

10:46, 14/02/2020

Dashi
Afërdita planeti i dashurisë ndodhet në shenjën tuaj. Keni nevojë të shpreheni dhe të jeni në një lidhje dashurie. Kjo ditë ju favorizon në takime romantike flirte dhe njohje të reja

Demi
Dashuria për ju kalon nga stomaku. Kjo ditë do ju kujtoj kush ju ka plotësuar fizikisht dhe materialisht. Do kujtoni e do kujtoni .Mundet të keni edhe një lidhje të fshehtë apo ndjenjë platonike

Binjaket
Kjo ditë do jetë e bukur për ju pasi do jeni në një ambjent ku do flirtoni vazhdimisht. Një person nga shoqëria juaj mund tju propozoj një takim romantik

Gaforrja
Për ju dita e dashurisë do jetë e vlefshme nëse vërtetë do merrni një propozim konkret për fejese apo martesë. Por edhe një publicitet për ju do ta vlerësoni si dashuri për punën tuaj

Luani
Dita e dashurisë do jetë perfekte për ju duke ju hapur mundësine e udhëtimeve dhe kontakteve me njerëz që jetojnë largë po që i njihni në udhëtim

Virgjeresha
Dita e dashurisë për ju do jete nje apologji shpirtërore duke ju bërë të vlerësoni në detaj kush ja vlen e kush jo. Nuk do ti thonit jo një momenti joshësh seksual

Peshorja
Dita e dashurisë për ju do ju gjej në antagonizëm me partnerin në çift. Do ndjeheni pak të paplotësuar por nëse toleroni do shijoni shumë

Akrepi
Për ju dita e dashurisë do jetë një ditë e gëzueshme duke levizur poshtë e lartë e duke flirtuar.

Shigjetari

Ju do ta shijoni shumë ditën e dashurisë ,sidomos femrat në shenjën tuaj që do gjejnë një partner në shenjën e Dashit

Bricjapi
Do jeni me familjaret e mundshëm në ditën e dashurisë duke krijuar nje ambjent romantik në shtëpine tuaj për partneret apo të dashurit

Ujori
Dita e dadhurise do ju bëje të papërballueshëm me mesazhet dhe mënyrën tuaj të prezencës apo komunikimit. Do flirtoni në rrjetet sociale ,udhëtime apo me telefonata

Peshqit
Dita e dashurisë për ju do ketë edhe një inspirim për një ngritje në detyrë apo karriere duke treguar anën tuaj të fortë joshese. Mund t’ju flirtoj punëdhënësi apo eprori juaj

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco