Emily dhe shoqja 'kallin' meshkujt me të pasmet

Emily dhe shoqja 'kallin' meshkujt me të pasmet

22:16, 27/01/2020

Se Emily Ratajkoëski është seksi, e kemi kuptuar.

Të tillë, bukuroshja e ka edhe shoqen e saj kaçurrele, me të cilën ka realizuar një set të ri të fotografive, shkruan Syri Kosova.

Emily ka hedhur një video në Instagram të bërë gjatë setit.

Që të dyja ishin veshur me bikine rrjetë, duke nxjerr në pah linjat trupore që kanë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco