Reagon Kim Kardashian: Qaj për gruan e Kobes

Reagon Kim Kardashian: Qaj për gruan e Kobes

21:25, 27/01/2020

Vdekja e Braynt e ka prekur thellë Kim Kardashian.

Por, më shumë se për vdekjen e tij, yllin hollyëoodian dhimbje ka ndjerë për vajzën e Kobe, Giannën, shkruan Syri Kosova.

Kim Kardashian i ka kujtuar të ndjerët nëpërmjet publikimit të një fotografie pranë të cilës është shprehur se kur e kujton gruan e Kobe, Vanessën i vie të qaj.

“Zemra më është rënduar. Askush nuk përjeton ato se çfarë janë duke kaluar tani familjet e përfshira. Kjo na ka prekur të gjithë ne, aq shumë por unë nuk mund të filloj të imagjinoj se çfarë po ndjen Vanessa duke humbur burrin dhe vajzën e saj. Unë qaj vetëm duke menduar për këtë. Unë jam duke u lutur për familjen Bryant, familjen Altobelli dhe familjet e të gjithë atyre që vdiqën në këtë tragjedi të pamendueshme. Pusho i qetë legjendë”, ka shkruar Kim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco