Kënga e Taynës dhe Mozzik në versionin Albin Kurti Isa Mustafa

Kënga e Taynës dhe Mozzik në versionin Albin Kurti Isa Mustafa

19:53, 27/01/2020

 “Edhe ti” quhet kënga e re e Taynës dhe Mozzik.

Ky projekt muzikor u pëlqye fort nga publiku, por, së fundmi ka dal një tjetër version i kësaj këngë që është shumë më interesant, shkruan Syri Kosova.

Fjala është për versionin Albin Kurti-Isa Mustafa dhe për zvarritjen e bërjes së kolaicionit.

Versionin e ri Tayna e ka rishpërndarë në Instagram me dhe me të ka qeshur fort.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco