FOTO/ Rudina Dembacaj poston bisedën me ish-bashkëshortin, pasi e bija…

FOTO/ Rudina Dembacaj poston bisedën me ish-bashkëshortin, pasi e bija…

22:36, 25/01/2020

Aktorja e Humorit, Rudina Dembacaj është një ndër personazhet më të folur në media kohët e fundit, e kjo që pas ndarjes nga ish-bashkëshorti dhe marrëdhënies me ish-deputetin Mark Frroku.

Ditën e djeshme moderatorja tregoi për lidhjen e saj me Mark Frrokun, ndërsa theksoi se me ish-bashkëshortin ruan një marrëdhënie të mirë, gjë që e vërtetoi edhe pas publikimit të një bisede mes tyre në Instagram.

Image

Me sa duket vajza e tyre, Victoria ka dashur të komunikojë me të atin, ndërsa i ka dërguar disa emoji nga llogaria e së ëmës në Whats App.

Ky mesazh ka bërë që të dy ish-bashkëshortët të shpërthejnë në të qeshura, shkruan Panorama. 

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Rudiba e frruki26/01/2020 10:08

Akoma me keto budallelliqe kjo e oerdale Tani pas frroku shiko per ndonje tjeter kriminele qe del nga burgu se ti I ndryshon burrat si pjatar e gjelles

Shto koment

Denonco