Jennifer Lopez gati për shfaqjen e ‘Superbowl’

Jennifer Lopez gati për shfaqjen e ‘Superbowl’

23:36, 24/01/2020

Një performancë të re mezi po pret që ta mbajë.

E nuk kanë mbetur vetëm dhjetë ditë nga finalja e ‘Superbowl’, dhe përveç ndeshjes ndaj San Franciscos dhe Kansas Cityt, publiku janë entuziast edhe për paraqitjet e dy divave, Jennifer Lopez dhe Shakiras, shkruan Syri Kosova.

Të dy këngëtaret do jenë performueset e këtij edicioni, protagonistja e filmit ‘Hustler’ J.Lo ka publikuar një video në Instagram ku shihet duke u përgatitur për këtë shfaqje.

“Duke pritur në 25 metërshin për të filluar, vetëm edhe dhjetë ditë, fillon numërimi për së prapmi, jeni gati?” kishte shkruar Jennifer në videon ku shihet duke bërë provat e fundit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco