Festë në familjen Haradinaj, Anita ka fjalët më të ëmbla

Festë në familjen Haradinaj, Anita ka fjalët më të ëmbla

22:38, 24/01/2020
A+ Aa A-

Sot është një ditë e veçantë për familjen e Ramush dhe Anita Haradinaj.

Djali i tyre i vogël, Trimi feston ditëlindjen dhe urimi i tij nuk mungoi nga nëna e tij.

Përmes një fotografie të publikuar në Instagram, Anita ka zgjedhur fjalët më të mira për të birin.

“Jeta jem, dashni Ti, Shpirt i Shpirtit tim! Nuk di ku te gjej fjale me te uru ty por di te t’them Paq jeten e bardhe e te ndritur ashtu siç ke zemren, paq buzeqeshjen si rreze dielli deri ne pafundesi, paq fatin e lehte e te bukur si shpirtin! Te dua pakufi!! Gezuar Ditelindja o Jete!!!”, ka shkruar Anita Haradinaj.

Anita dhe Ramush Haradinaj ka vite që janë martuar dhe tashmë çifti ka tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco