Loredana në lidhje me Zunën, shokun e gushtë te Azetit? Del videoja dyshuese…

Loredana në lidhje me Zunën, shokun e gushtë te Azetit? Del videoja dyshuese…

21:50, 23/01/2020

Për jetën e saj private po flitet shumë, sidomos pas ndarjes nga Mozzik.

Për Loredana Zefi është thënë se e ka gjetur dashurinë e re pasi po shihet shpesh herë duke publikuar foto ku shfaqen duart e një mashkulli e krahët e tij, shkruan Syri Kosova.

Kurse, së fundmi në rrjet ka qarkulluar një video në të cilën shihet reperi Zuna dhe pranë tij një bionde të cilën po e përkëdhel.

Faqja ‘infoworldd’ në Instagram pretendon se vajza në video është Loredana Zefi. Se çfarë po ‘zihet’ mbetet të kuptohet shumë shpejtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco