Kush është ‘bosi’ në lidhjen e Rudina Dembacajt?

Kush është ‘bosi’ në lidhjen e Rudina Dembacajt?

11:42, 23/01/2020

Rudina Dembacaj në fillim të këtij viti vendosi të bëjë publike lidhjen për të cilën përflitej prej kohësh.

Moderatorja e "Mos i fol shoferit", postoi disa foto krah Mark Frrokut dhe tregoi se e dashuron si partner në jetë dhe në biznes.

Dhe tashmë nuk mungojnë as fotot nga pushimet por as nga komunikimet e tyre private.

Image

 E përsa i përket komunikimeve të tyre private ditën e sotme moderatorja publikoi në instastory mesazhet që shkëmben me Frrokun, ku duket se ka dhe një debat se kush është shefi në marrëdhënien mes tyre.

Pavarësisht këmbënguljes së Dembacajt, për të thënë se ajo është shefja, duket se të paktën në biznes udhëzimet  i jep Marku.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco