FOTO/ Këngëtarja e njohur shqiptare merr nënshtetësinë amerikane

FOTO/ Këngëtarja e njohur shqiptare merr nënshtetësinë amerikane

10:18, 23/01/2020
A+ Aa A-

Ditën e djeshme këngëtarja Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram lajmin se ajo ka marrë nënshtetësinë amerikane.

“Zyrtarisht një amerikano-shqiptare”, shkroi këngëtarja me prejardhje nga Vitia në mbishkrimin e fotografisë.

Prej kohësh Linda është e martuar me reperin amerikan Davon Edwards, emri artistik i të cilit është Big D dhe së bashku ata kanë një vajzë të cilën e kanë quajtur Kaimana.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco