FOTO/ Në shtrat me Jonida Maliqin

FOTO/ Në shtrat me Jonida Maliqin

23:09, 22/01/2020

Këngëtarja Jonida Maliqi është bërë imazh i një kompanie.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ka bërë reklamë për ta dhe ka hyrë në një shtrat ku dukej mjaft e qeshur dhe e lumtur, shkruan Syri Kosova.

Në pah këngëtarja ka vënë edhe tatuazhet e shumta që i ka në duar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco