Teo Hernandez në një lidhje të re/ Zbulohet e dashura  s*ksi e tij

Teo Hernandez në një lidhje të re/ Zbulohet e dashura s*ksi e tij

13:51, 22/01/2020

Teo Hernandez, lojtari i Milani është duke kaluar një moment fantastik dhe çdo ndeshje e më tepër po bëhet më i rëndësishëm për kuqezinjtë.

Përveç momentit fantastik që po kalon në karrierë, lojtari ka gjetur dhe qetësinë në jetën personale, pas ndarjes nga Adriana Pozueko.

Mbrojtësi momentalishtë është i lidhur me bukuroshen Elisa de Panicis, modele dhe blogere, e cila është eliminuar nga “Grande Fratelo Vip”.

Image

Ishte gazetari dhe prezantuesi Alfonso Sinjorini ai që zbuluar dashurinë mes tyre.

“Zemra e Elisës po rreh për lojtarin e Milanit, Hernandez”-u shpreh ai.

Ndërkohë ajo e lumtur u përgjigj: “Joo, Alfonso nuk duhet ta kishe thënë këtë!”

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco