Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku të dashuruar marrëzisht dhe me pushime ish burri nxjerr armët

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku të dashuruar marrëzisht dhe me pushime ish burri nxjerr armët

13:05, 22/01/2020

Rudina Dembacaj në fillim të këtij viti vendosi të bëjë publike lidhjen për të cilën përflitej prej kohësh.

Moderatorja e "Mos i fol shoferit", postoi disa foto krah Mark Frrokut dhe tregoi se e dashuron si partner në jetë dhe në biznes.

Së fundmi çifti kanë nisur pushimet e para së bashku dhe kanë zgjedhur të shkojnë në Venecia, Itali.

Image

Nga atje Rudina ka postuar një foto ku çifti duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Por ajo që tërhoqi vëmëndje pas publikimit të fotos së Rudinës është reagimi që bërë ish bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj.

Ai ka publikaur në storyn e tij një foto ku shfaqen disa plumba një pistoletë dhe një thikë.

Nuk e dimë se çfarë ka dashur të thotë por kjo foto e tij lë sërish vend për thashetheme.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

BXB25/01/2020 15:49

Dava baxhelle u dashurua mas lekut

beni25/01/2020 12:55

kriminelit duhet ti sekuistrohet pasuria e vene nga droga e prostitucioni se per keto parat pista e ka dashuruar kjo lavrija me genjeshtrat te emisioni im rudines genjente duke thene se pas divorsit ishin lidhur por qe para 4 muajsh kjo nuk e pranonte pasi i vinte rurp dhe nga vehtja se me ke person eshte dashuruar.

Krist24/01/2020 22:42

Thuhet moderatorja e "Mos i fol shoferit".A mund te me shpjegoje dikush,se ku eshte makina dhe shoferi i saj,qe i ftuari,nuk duhet t'i flase shoferit?Me sa kujtoj,ishte nje emision i hershem i Rudines,me makie,por tani,pse vijon emision te ri,por me emer te cjeter?

Krist24/01/2020 22:42

Thuhet moderatorja e "Mos i fol shoferit".A mund te me shpjegoje dikush,se ku eshte makina dhe shoferi i saj,qe i ftuari,nuk duhet t'i flase shoferit?Me sa kujtoj,ishte nje emision i hershem i Rudines,me makie,por tani,pse vijon emision te ri,por me emer te cjeter?

Martin 24/01/2020 15:25

Plehra...e kane mendjen vetem tek seksi dhe parate.

Shto koment

Denonco