Erjona Sulejmani tregoi se është e ‘nxehtë’, shfaqet e mbuluar vetëm me peshqir në dëborë

Erjona Sulejmani tregoi se është e ‘nxehtë’, shfaqet e mbuluar vetëm me peshqir në dëborë

12:32, 22/01/2020

Ish bashkëshortja e futbollistit të njohur Blerim Xhemailit ,Erjona Sulejmani është shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Ajo publikon foto provokative të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

Por ditën e sotme ajo ka treguar se nuk ka ftohtë.

Teksa ndodhet me pushime dimërore ajo është shfaqur e mbuluar vetëm më një peshqir në mes maleve me dëborë.

Si gjithmonë fotoja e saj mori me mijëra like dhe komente nga ndjekësit .  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?? #erjonasulejmani #pds

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco