FOTO-ja e gazetares së njohur sportive po 'çmend' rrjetin

FOTO-ja e gazetares së njohur sportive po 'çmend' rrjetin

11:04, 22/01/2020

 Ludovica Pagani nga Bergamo u bë e famshme për rolin prej protagonisteje në video-parodinë ‘Seria A në plazh’, ku përshkruhej me nota humori transferimi i Bonuçit te Milan.

Gazetarja bukuroshe dhe seksi italiane po ‘çmend’ fansat e futbollit.

Ajo është imazhi i emisioneve sportive të Sportitalia, duke u shndërruar shumë shpejt në një Diletta Leotta të dytë.

Në vetëm pak kohë, Pagani ka arritur të tërheqë vëmendjen e më tepër se 2 milion ndjekësve në Instagram, ku është mjaft aktive me postime të fotove ku nxjerr në pah format e saja prefekte.

Dhe më foton e fundit ajo ka vendosur të çmend të gjithë fansat e saj.

Gazetarja tashmë dhe në një inflencuese shfaqet vetëm me intimo në pjesën e sipërme të kombinuar me një palë xhinse.

‘Thjesht ashtu si jeni’ ka shkruar krahas fotos ajo.

 Image

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco