FOTO/ Kim Kardashian s’ka konkurrencë, sjell poza atraktive nga pushimet

FOTO/ Kim Kardashian s’ka konkurrencë, sjell poza atraktive nga pushimet

23:45, 21/01/2020

Kim Kardashian solli fotografi të reja nga pushimet.

Kim Kardashian këto ditë zgjodhi të pushojë në një vend bregdetar, shkruan lajmi.net.

Ajo nuk ka hezituar të sjell fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat edhe kësaj radhe komentohet për linjat trupore.

Së fundi, ajo postoi disai mazhe të reja, në të cilat u shfaq e veshur në rroba-banje të bardha dhe dukej në top-formë.

Për ndryshe, Kim Kardashian është e martuar me Kanye West dhe kanë katër fëmijë; North, Saint, Chicago dhe Psalm.

View this post on Instagram

More Cabo ??????

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco