Po çmendet rrjeti/ Moderatorja e njohur bën p**dhë gjatë transmetimit ‘live’, shpërthejnë reagimet

Po çmendet rrjeti/ Moderatorja e njohur bën p**dhë gjatë transmetimit ‘live’, shpërthejnë reagimet

20:47, 21/01/2020

Publiku i emisionit, “The Wendy Williams Show”, është i bindur se ka dëgjuar moderatoren e famshme duke lëshuar gazra në transmetim direkt.

Ngjarja ka ndodhur të premten, teksa Wendy Williams po prezantonte një kronikë rreth futbollistit Odell Beckham Jr., kur ndodhi incidenti.

Lidhur me komentet e shumta që janë bërë rreth kësaj çështje, 55-vjeçarja nuk ka komentur në asnjë moment.

Por ndjekësit e saj janë shumë të sigurtë dhe betohen se e dëgjuan atë teksa lëshoi lëshoi pordhë në transmetim direkt.

 

 

Madje rrjeti social “Twitter” është mbushur menjëherë me postimet e tyre, të cilët kanë reaguar rreth këtij incidenti të moderatores.

Pak kohë më parë, ajo u tall me aktorin Joaquin Phoenix dhe kryesisht me shenjën në buzën e tij, dhe tashmë përdoruesit e rrjeteve sociale po e “masakrojnë” me komente.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Albi24/01/2020 09:52

Hahahah po shikohe cfar turie ka dhe pastaj thuaj cndryshim ka nga .....

Shto koment

Denonco