VIDEO/ Do shkriheni së qeshuri/ Ja pse gjyshi i Jonida Vokshit ka jetuar 105 vjeç

VIDEO/ Do shkriheni së qeshuri/ Ja pse gjyshi i Jonida Vokshit ka jetuar 105 vjeç

14:37, 21/01/2020

 Jonida Vokshi është një nga moderatoret më simpatike të ekranit dhe po ashtu një nga aktoret më të talentuara në vend. 

Gjithashtu moderatorja  njihet si një vajzë e bukur, e ëmbël dhe me shumë humor.

Së fundmi ajo ka postuar një video në Instagram që ka shkaktuar të qeshura, kur tregon me batutë se gjyshi i saj ka jetuar 105 vite vetëm se ka “parë punët e tij”.

'O Jonida, sa vjeç ka jetuar gjyshi jot?”

“105 vjeç shpirt, dhe ta mendosh që e kam pirë duhanin gjithë jetën, e ka pirë alkoolin gjithë jetën… Ka jetuar gjatë vetëm se i ka parë punët e veta” është shprehur Jonida.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco