Ermal Mamaqi i bën ftesë të hapur Bes Kallakut

Ermal Mamaqi i bën ftesë të hapur Bes Kallakut

14:31, 21/01/2020

 Debati në rrjetet sociale i dy miqve Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi, duket se u shua, por tani që po afrohet premiera e filmit ‘I Love Tropoja”, të gjithë një pyetje kemi?

A do të shkojë Bes Kallaku në premierën e filmit të Ermal Mamaqit?

Ky i fundit u shpreh sot në emisionin “Wake Up” se shpreson që Besi t’ia pranojë ftesën duke theksuar se nuk ka asgjë që i ndan.

“Po patjetër që e kam ftuar dhe shpresoj që të vijë. Nuk ka asgjë që të na ndajë”, tha Mamaqi në emision.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

QYTETARI dt 24 janar 202024/01/2020 10:33

O Mamaq po Bes Kallakun e komandon gruaja mor burrë. Vetëm po të dojë ajo ai mund të të vijë në shfaqe.

Edi21/01/2020 18:28

Ti zoti mamaqi je njeri pa shtylle kurrizore.

Shto koment

Denonco