Agnesa Vuthaj bëhet pjesë e projektit hollivudian

Agnesa Vuthaj bëhet pjesë e projektit hollivudian

12:09, 21/01/2020

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj është bërë pjesë e një projekti vërtet interesant për t’iu ardhur në ndihmë grave dhe fëmijëve në mbarë botën!

CNN transmetoi një intervistë të Valeria Altobelli, si ideatore e këtij organizimi që bëri bashkë vajzat që kanë konkurruar ndër vite në Miss World.

Kënga e Diane Warren, “I’m Standing With You”, do të këndohet nga vajzat në shumë gjuhë, ndër to edhe shqip përmes Agnesa Vuthaj.

Ky projekt madhor është për të ngritur zërin kundër abuzimit e diskriminimit të fëmijëve dhe femrave.

Agnesa është shprehur shumë e lumtur që është bërë pjesë e këtij projekti kaq të veçantë.

Kënga do të publikohet ditën e nesërme!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco