Këngëtarja shqiptare jep super lajmin! Do të bëhet pjesë e ‘Grammys’

Këngëtarja shqiptare jep super lajmin! Do të bëhet pjesë e ‘Grammys’

09:19, 21/01/2020

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha tashmë është një ndër emrat më të suksesshëm, këngët e së cilës kthehen menjëherë në hite.

Dhe së fundmi ajo ka ndarë lajmin e bukur me të gjithë ndjekësit e saj.

Këngëtarja ka njoftuar se do të jetë pjesë e ceremonisë së çmimeve ‘Grammys’ por jo si e nominuar.

Bebe do të prezantojë në skenën e madhe, me datë 26 janar, një çmim të rëndësishëm.

“E ngazëllyer që do e ndaj këtë natë me bashkëmoshatarët e mi tejet të talentuar këtë vit në Grammys”, ka shkruar këngëtarja krahas një fotoje të publikuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco