FOTO/ Edhe në mal Alesia tregon çfarë të pasmesh bombastike ka

FOTO/ Edhe në mal Alesia tregon çfarë të pasmesh bombastike ka

21:12, 20/01/2020

Alesia Bami është moderatorja e cila së fundmi ka shkuar në mal për të pushuar, aty ku bora mbuloi thuajse çdo gjë.

Edhe atje, ndonëse e veshur ‘kokë e këmbë’, bukuroshja tregoi se sa bombastike është, shkruan Syri Kosova.

Alesia shihet e veshur me tuta dhe pozoi nga prapa.

Nga veshja e tillë, bukuroshja duket shumë bombastike në të pasme.

View this post on Instagram

Black ????

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

QYTETARI dt 23 janar 202023/01/2020 21:13

Që Alesja Bami ka të prasme të bukura kjo duket në fotografinë që po shohim . Por a e dini o njerëz o shqiptarë që në kohën e Enver Hoxhës të reklamonje "bythët" të quanin " pederast" dhe të tallnnin. Por mund të përfundoje dhe në burg i spiunuar nga sigurimsat e shtetit nëse do kishe dëshirë...... të reklamonje apo të prekje ndonjë të bythë....

QYTETARI dt 23 janar 202023/01/2020 21:12

Që Alesja Bami ka të prasme të bukura kjo duket në fotografinë që po shohim . Por a e dini o njerëz o shqiptarë që në kohën e Enver Hoxhës të reklamonje "bythët" të quanin " pederast" dhe të tallnnin. Por mund të përfundoje dhe në burg i spiunuar nga sigurimsat e shtetit nëse do kishe dëshirë...... të reklamonje apo të prekje ndonjë të bythë....

Shto koment

Denonco