Tuna dhe Patrisi po drejt ndarjes?

Tuna dhe Patrisi po drejt ndarjes?

20:00, 19/01/2020

Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në kopertinat e mediave rozë për një ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë dilnin me ndonjë deklaratë për të mohuar këtë gjë, shkruan lajmi.net.

Por me veprimin e bërë së fundmi, këngëtarja ka ringjallur sërish këto zëra. Siç e dimë, deri vonë Tuna në biografinë e saj në Instagram kishte mbiemrin e burrit, ndërsa tani shohim se ajo e ka ndryshuar: Ka fshirë emrin "Altuna (Sejdi) Berisha dhe ka ka lënë vetëm emrin e saj artistik "Tunasejdi".

Ky ndryshim ka ringjallur zërat për një krizë të mundshme në martesën e tyre.

Mbetet të shihet se si qëndron e vërteta, kur njëri nga ta të dalë me ndonjë deklaratë.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco