Dhurata e veçantë e Mbretëreshës për Kate Middleton

Dhurata e veçantë e Mbretëreshës për Kate Middleton

16:44, 19/01/2020

Princ Harry dhe Meghan Markle nuk u panë në ditëlindjen e 38-të të Kate Middleton. Por ditëlindja e saj nuk u harrua nga mbretëresha Elizabeth.

Mbretëresha Elizabeth i ka bërë një dhuratë të veçantë Kate. Mediat angleze shkruajnë se mbretëresha i ka dhuruar simbolikisht çelësat e pallatit mbretëror ‘Buckingham Palace’.

Jo vetëm kaq por mbretëresha i ka dhënë leje që të organizojë një festë për ditëlindjen në 20 janar, në pallatin mbretëror.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco