Cardi B mahnit me pamjen, mbuluar e tëra por i lë pak vend imagjinatës

Cardi B mahnit me pamjen, mbuluar e tëra por i lë pak vend imagjinatës

10:42, 19/01/2020

Ajo është një këngëtare me famë botërore që tërheq shumë vëmendje me pamjen e saj. Bëhet fjalë për Cardi B që gjithmonë di si të jetë qendër e vëmendjes mediatike dhe show bizit.

Së fundmi ajo është fotografuar e gjitha e veshur me një tyl të zi dhe me fytyrën veshur me një copë të zezë ku edhe duken vetëm sytë e saj.

27-vjeçarja nuk la vend për imagjinatën me veshjen transparente që nxirrnin në pah të brendshmet e saj të zeza.

Padyshim që zgjedhja e saj e çuditshme goditi edhe këtë herë pasi Cardi dukej shumë seksi me veshjen e saj.

Veshja e saj ka qenë për paraqitjen në Paris Fashion Week 2020 të enjten ku tërhoqi shumë vëmendje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco