Luana martohet së shpejti me Krenarin pas gjashtë vitesh lidhje

Luana martohet së shpejti me Krenarin pas gjashtë vitesh lidhje

10:06, 19/01/2020

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca prej 6 vitesh Ă«shtĂ« nĂ« njĂ« lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn.

Duket se çifti është fotografuar shpesh në praninë e njëri tjetrit pavarësisht se janë përpjekur shumë ta mbajnë lidhjen e fshehtë, ata kanë shëtitur botën bashkë.

MegjithatĂ« duket se njĂ« dasmĂ« do jetĂ« dita qĂ« Luana do e pranojĂ« hapur dashurinĂ« pĂ«r Krenarin. “Panorama plus”, ka mĂ«suar se Luana po planifikon tĂ« bĂ«jĂ« njĂ« ceremoni dasme me Krenarin pra kanĂ« vendosur tĂ« ndajnĂ« njĂ« jetĂ« tĂ« tĂ«rĂ« sĂ« bashku

Më shumë detaje dhe datën kur do mbahet kjo ceremoni na mbetet ta mësojmë në vazhdim.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco