Shumë shpejt vjen mega hiti i ri, Mozzik-Tayna, zbulohet data

Shumë shpejt vjen mega hiti i ri, Mozzik-Tayna, zbulohet data

08:43, 19/01/2020

Ka kohë që ata të dy e kanë shpallur publikisht se janë duke bashkëpunuar për realizimin e një Mega hiti , një kënge të re.

Si Tayna ashtu edhe Mozzik kanë publikuar foto nga ky bashkëpunim i cili duket se është realizuar në shumë pak kohë, besojeni ose jo në vetëm gjysëm ore.

Të dy artistët kanë publikuar të njëjtën fotografi nga xhirimet e kripit dhe kanë shënuar edhe datën kur do dalë për publikun.

Në 28 janar të gjithë gati për të dëgjuar hitin e ri të tyre me titull: ‘Edhe ti’

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco