Zbulohet arsyeja përse Arilena iku në Shtetet e Bashkuara pas fitores

Zbulohet arsyeja përse Arilena iku në Shtetet e Bashkuara pas fitores

08:22, 19/01/2020

Menjëherë pasi u shpall fituese e edicionit të 58 të Festivalit të Këngës, Arilena Ara është parë se është transferuar në Shtetet e Bashkuara të Ameriikës nga ku edhe poston vazhdimisht foto dhe video në Instagram ku edhe duket se nuk është vetëm.

Po përse këngëtarja bukuroshe zgjodhi të largohej pas fitores dhe fiks në Los Anxheles?

Së fundmi Arilena ka publikuar një fotografi në Instastory ku edhe shkruan Shaj Neë, dhe duket se ndodhet në një shtëpi diskografike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco