Romeo Veshaj në një lidhje me prezantuesen e njohur?

Romeo Veshaj në një lidhje me prezantuesen e njohur?

15:03, 18/01/2020

Së fundmi po aludohet se aktori Romeo Veshaj është në një lidhje të re.

“Panorama Plus” shkruan se aktori mund të ketë nisur një romancë të re me moderatoren dhe blogeren Sara Kolami.

Ata janë parë të shoqërohen shpesh së bashku dhe kjo ka nisur aludimet se mes tyre ka diçka më shumë se shoqëri.

Thuhet se njohja e tyre mund të ketë nisur në ambientet e “Vizion Plus”, ku Romeo moderon emisionin “Treshat” së bashku me vëllain e tij, Donaldin dhe Bora Zemanin.

Megjithatë, ky lajm mbetet ende i pakonfirmuar, ndërkohë që ne presim një reagim nga dyshja.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco