FOTO/ Pozoi në banjo, Dua Lipës i del ‘zogu’ përtej minifundit ndërsa na tregon se ku do shkojnë vajzat e këqija

FOTO/ Pozoi në banjo, Dua Lipës i del ‘zogu’ përtej minifundit ndërsa na tregon se ku do shkojnë vajzat e këqija

18:54, 17/01/2020

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme në botë.

Përpos se në muzikë, ajo aktive është edhe në rrjetet sociale, shkruan Syri Kosova.

Por, fotot e fundit që i publikoi në Instagram janë interesant për shkak të formës si pozoi dhe e dyta për shkak të shkrimit që la.

Dua shihet se nga veshja e shkurtë sa si doli ‘zogu’ në pasqyrë.

Ndërsa shkrimi i saj është ky: “Vajzat e mira shkojnë në parajsë, vajzat e këqija shkojnë në Riccardo”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco