FOTO/ Barack Obama i bën urimin më të bukur gruas për ditëlindje

FOTO/ Barack Obama i bën urimin më të bukur gruas për ditëlindje

18:35, 17/01/2020

Obama zgjodhi fjalët më të bukura për ta uruar bashkëshorten me rastin e ditëlindjes.

Michelle Obama sot feston ditëlindjen, me këtë datë ajo mbushi plot 56 vjet jetë.

Në mesin e urimeve të shumta që ajo pranoi me rastin e ditëlindjes, ai më i veçanti ishte nga bashkëshorti, Barack Obama.

Ish-presidenti amerikan ndau një kolazh fotografish bashkë me gruan dhe zgjodhi fjalët më të bukura për ta uruar atë.

“Në çdo skenë, ti je ylli im. Michelle Obama, urime ditëlindjen e dashur!”, ka shkruar ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco