FOTO/ Anastasyia dhe të pasmet bombastike

FOTO/ Anastasyia dhe të pasmet bombastike

16:33, 17/01/2020

Anastasyia Kvikto quhet një nga modelet më seksi në Rusi.

Fama e saj ka tejkaluar kufijtë rusë, duke bërë kështu mbi 10 milionë ndjekës në Instagram, nga e gjithë bota, shkruan Syri Kosova.

E për ta, seksbomba ruse publikon foto e video ku shfaqet shumë seksi.

Një gjë të tillë, Anastasyia e ka bërë përsëri dhe duket shumë joshëse derisa në pah ka vënë të pasmet.

View this post on Instagram

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen fashionnovapartner ????

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco