Në momente intime me Arbenitën, reagon mashkulli që shfaqet në video

Në momente intime me Arbenitën, reagon mashkulli që shfaqet në video

15:24, 17/01/2020

Ditën e sotme në internet ka qarkulluar një video e modeles, Arbenita Ismajli, ku shfaqet në momente intime me një tjetër mashkull.

Dyshja shkëmben puthje në buzë teksa mashkulli, filmon momentin intim.

Të gjithë menduan se kjo ishte lidhja e re e modeles, megjithatë kjo nuk është e vërtetë.

Videoja është bërë kohë më parë dhe këtë e ka treguar djali që ishte me Arbenitën në video.

Djali që shfaqet në video është model dhe quhet Kenned Tahiri.

Image

Tahiri ka publikuar në Instagram një shkrim, ku tregon se llogaria e tij në Snapchat është vjedhur.

“Mbrëmjen e kaluar Snapchat-i im u vodh. Njerëz të ligë bre. Sa t’ligë jeni”, shkruan modeli në Instagram.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco